Malá česká rozrůstající se firma zabývající se výrobou materiálu pro 3D tisk a TPU hadic hledá do svého týmu komunikativního a spolehlivého parťáka. Neváhej a přidej se k nám. V současné chvíli obsazujeme pozici údržbáře.

Jaká bude Vaše náplň práce?
• provádění preventivní kontroly a údržby
• diagnostika poruch strojů a zařízení
• provádění oprav na strojích a zařízení
• dodržování pracovních postupů a předpisů u strojů, na kterých se provádí údržba
• provádění záznamů o provedených opravách a údržbách dle platné dokumentace
• správa a údržba budov

Co od Vás požadujeme?
• SOU/SŠ technického směru, ideálně obor elektro/mechanik/zámečník
• spolehlivost, komunikativnost, flexibilita
• schopnost samostatné práce
• vyhláška 50 §6
• 1 rok praxe v oblasti údržby ve výrobní společnosti
• čtení výkresové dokumentace
• TPM aktivity

Co Vám můžeme nabídnout?
• hlavní pracovní poměr
• jistotu dlouhodobé práce
• dobré finanční ohodnocení
• firemní benefity (příspěvek na stravování, Cafeteria systém, firemní akce, pracovní oděv)
• možnost vzdělávání formou přednášek našich zaměstnanců
• možnost profesního růstu

Místo výkonu práce: Hulín

Lokalita

Hulín

Divize

Fillamentum
f

Druh pracovního poměru

HPP

Ostatní pozice

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Veronika

Veronika

HR manažerka

Karolina

Karolina

Personalistka

Zaujala tě některá pozice?

Domluv si kafe s Verčou nebo Kájou.