Máš zkušenosti s výrobou rozvaděčů? Jsi manuálně zručný a nebojíš se zodpovědnosti? Umíš si zorganizovat práci a případně vést tým lidí? Pokud ano, tak se přidej k nám.

Jaká bude Tvoje náplň práce?
Hlavní náplní práce bude kompletní nastavení výrobního procesu. Budeš mít zodpovědnost za vedení celého oddělení. Důležité také bude hlídat dodržování termínů zakázek, kvalitu výroby a samozřejmě BOZP a PO. Bude třeba optimálně rozvrhnout pracovní síly. Úkolem bude také kontrolovat dodržování a zavádění postupů, případně jejich zlepšování. V neposlední řadě budeš mít zodpovědnost za hlídání rozpočtu a finální vypracování dokumentace k předání zařízení.

Co od Tebe požadujeme?
– zkušenosti s výrobou rozvaděčů a znalost sortimentu
– schopnost vést a motivovat tým lidí
– vyučení v oboru elektro
– platnou vyhlášku, min. §6
– čtení v projektové dokumentaci
– spolehlivost, logické myšlení

Za to Ti nabídneme:
– hlavní pracovní poměr
– jistotu dlouhodobé práce
– roční výkonové bonusy až 15%
– profesní a osobnostní růst (produktová školení, školení microsoft produktů, aj.)
– účast na obchodních jednáních a kontrolních dnech na stavbách
– firemní benefity (příspěvek na stravování, stravování v objektu, volání za zvýhodněné ceny, zvýhodněné finanční produkty, Cafeteria systém, firemní produkty za zvýhodněné ceny, telefon a notebook k užívaní, vzdělávací systém, flexibilní pracovní doba, zvýhodněné ceny el. energií a plynu, licence Office 365, akce pro zaměstnance i rodinné příslušníky – grilování, dětský den, společenský večer)

Lokalita

Zlínsko

Divize

Elektro
f

Druh pracovního poměru

HPP
Veronika

Veronika

HR manažerka

Karolina

Karolina

Personalistka

Zaujala tě některá pozice?

Domluv si kafe s Verčou nebo Kájou.