Myslíš si, že nemáš dostatek zkušeností? Nevadí. Jsi po škole a chceš se naučit, jak to chodí v praxi? Láká tě představa, že se v budoucnu přesuneš na jinou pozici?

Kdo jsme?
Je velmi těžké charakterizovat naši firmu jedním produktem nebo službou. Pouštíme se do všeho, co nám dává smysl a co nás baví. My jsme z divize Elektro, kde fungujeme již 15 let. Máme zde kluky, kteří to s námi po celou tu dobu táhnou i nové týmové hráče a všichni se těší na novou posilu. Jsi to právě TY?

Koho hledáme a co požadujeme?
Moc rádi mezi sebou uvidíme člověka, co má zájem se realizovat v oboru elektro. Chceme do svého týmu nováčky, co mají alespoň páru o tom, jak elektro funguje. Nováčky, kteří jsou ambiciózní a rádi se vypracují i na vyšší pozici. Řídíš se – co neumím…to se naučím?! Tak jsi ta správná osoba!

Splňuješ základní požadavky?
• vzdělání elektro směru
• umět si poradit s tabulkami v MS Excel
• orientaci v technické dokumentaci
• důslednost, pečlivost, myšlení v souvislostech
• zkušenost s prací v Autocad výhodou
• velké plus je pokud jste již potkal/a se zpracováním cenových nabídek a rozpočtů

Jaká bude náplň práce?
• Zpracování nabídek v rámci stavební přípravy zakázek
• Tvorba výkazu výměr a doplňování položkového rozpočtu (s kontrolou funkčnosti)
• Kontrola správnosti cen stavebních materiálů a prací
• Zadávání požadovaných údajů
• Spolupráce s obchodním oddělením
• Komunikace s našimi dodavateli
• Účast na obchodních jednáních
• Účast na kontrolních dnech stavebních zakázek

Nabízíme:
• Kompletní zaškolení v procesech
• Dodavatelská školení
• Technicko-obchodní vzdělávání
• Jistotu dlouhodobé práce
• Firemní benefity (příspěvek na stravování, volání za zvýhodněné ceny, zvýhodněné finanční produkty, Cafeteria systém, telefon k užívaní, vzdělávací systém, zvýhodněné ceny el. energií a plynu, licence Office 365

Zaujala Tě nabídka? Nejsi si jist naší nabídkou, nebo je tu málo informací? Napiš nám, domluvíme si setkání a přátelsky si spolu popovídáme o naší možné budoucí spolupráci a nastínění možného kariérního vývoje.
Tak už víš, kde je tlačítko „Odpovědět“? Čekáme na tvou zprávu a životopis!

Lokalita

Zlínsko

Divize

Elektro
f

Druh pracovního poměru

HPP
Veronika

Veronika

HR manažerka

Karolina

Karolina

Personalistka

Zaujala tě některá pozice?

Domluv si kafe s Verčou nebo Kájou.