Máš volné ruce a rád je přidáš k těm našim? Chceš se s námi podílet na realizaci zajímavých projektů?
Jsi zodpovědný a dá se na tebe spolehnout?
Jsi projektant a chceš do realizace?
Jsi přípravář a chceš se posunout dále?
Jsi manažer a chceš se posunout k velkým zakázkám?

Tvou hlavní náplní práce bude spolupráce na zajímavých projektech v oblasti domovní techniky, kde hlavním oborem jsou dodávky ZTI a vytápění (říká se tomu také ÚT, RTCH) nebo chlazení, vzduchna

Pokud jsi odborník a máš zkušenosti, tak jistě víš co Tě čeká. Nabízíme spolupráci na velkých projektech a zajímavých stavbách na celém území ČR.

Co od Tebe požadujeme?
Jelikož je tento obor specifický, požadujeme praxi v oblasti TZB (ZTI a ÚT). Na této pozici je potřeba osoba komunikativní, samostatná a flexibilní. Také by měla mít reprezentativní vystupování a jednání a umět si dobře organizovat čas.

Co Ti můžeme nabídnout?
Hlavní pracovní poměr, jistotu dlouhodobé práce, zodpovědnou a samostatnou pozici, prostor pro profesní a osobnostní růst. Svým zaměstnancům nabízíme i několik možností benefitů – příspěvek na stravování, volání a internet za zvýhodněné ceny, zvýhodněné finanční produkty, Cafeteria systém, firemní produkty za zvýhodněné ceny, telefon a notebook k užívaní, vzdělávací systém, zvýhodněné ceny el. energií a plynu, licence Office 365)

Růstu meze neklademe. Dnes jsi Přípravář a za rok jsi Projektový manažer na špičkové zakázce. Náš tým zkušených kolegů pomůže překonat počáteční nejisté období. Proto se neboj poslat svůj životopis, každý si přečteme a odpovíme.

Lokalita

Zlín, Brno

Divize

Elektro
f

Druh pracovního poměru

HPP
Veronika

Veronika

HR manažerka

Karolina

Karolina

Personalistka

Zaujala tě některá pozice?

Domluv si kafe s Verčou nebo Kájou.