V následujících dnech se chystáme v naší společnosti NWT a.s. obsadit pozici Finanční analytik, který bude podporou pro vrcholový management. Hledáme zkušeného odborníka, který bude vytvářet dokonalý reporting jednotlivým divizím a vedení společnosti.

Jaká bude Vaše náplň práce?
• zpracování finančních a ekonomických analýz firem holdingu
• hodnocení efektivnosti a návratnosti investic

Co od Vás požadujeme?
• vysokoškolské ekonomické znalosti
• prověřené zkušenosti ve finančním řízení podniku
• MS Office na profesionální úrovni – Excel
• komunikační dovednosti, asertivní jednání
• samostatnost, pečlivost, a především analytické a logické myšlení

Co Vám můžeme nabídnout?
Chceme Vám především nabídnou spolupráci s nejlepšími odborníky naší společnosti, což zajistí osobní i profesní růst. Budete ohodnoceni na základě svých výkonů. Svým zaměstnancům nabízíme i několik možností benefitů – příspěvek na stravování, volání za zvýhodněné ceny, zvýhodněné finanční produkty, Cafeteria systém, firemní produkty za zvýhodněné ceny, telefon a notebook k užívaní, vzdělávací systém, zvýhodněné ceny el. energií a plynu, licence Office 365, akce pro zaměstnance i rodinné příslušníky – grilování, dětský den, společenský večer.

Lokalita

Zlín - Prštné

Divize

Backoffice
f

Druh pracovního poměru

HPP
Veronika

Veronika

HR manažerka

Karolina

Karolina

Personalistka

Zaujala tě některá pozice?

Domluv si kafe s Verčou nebo Kájou.