Pasivní domy

/divize
Co děláme v divizi Pasivní domy

Naše divize se skládá ze dvou základních oddělení – výroby betonových prefabrikovaných panelů a oddělení pasivních domů. Společnými silami vyrábíme, stavíme a prodáváme bydlení 21. století. Na prvním místě je spokojený zákazník, který si užívá všech možností moderního bydlení.  

Náš tým

Pasivní domy

Ředitel divize řídí a plánuje jednotlivé projekty, zastřešuje a udává směr. Osobitou tvář našich projektů pak odhalí expert na 3D vizualizace. Projekťáci koordinují samotnou výstavbu a 3D vizualizace převádí do reality. O prodej hotových produktů se stará obchodní manažer – vyhledává lokality pro výstavbu a plní sny budoucích zákazníků. Celým tímto procesem je provází administrativní pracovnice, která zpracovává agendu a pomáhá kolegům, s čím je třeba. Vždy s úsměvem na rtech. Bez ní by to prostě nefungovalo.

Panelárna Hulín

Součástí této divize je samotná výroba, která zhotovuje prefabrikované panely na našem odloučeném pracovišti v Hulíně. Pánové jsou to zruční a je na ně spoleh. O provoz a plnění plánu se stará plánovač výroby, který je před ostatními o krok napřed. A nechybí tady ani administrativní zázemí.  Na starost má nejen „papírování“, ale i spokojenost všech zúčastněných.

Proč pracovat u nás

  • Protože máme skvělý kolektiv – navzájem si pomáháme a často v kanceláři vtipkujeme!
  • Protože několikrát ročně vyjíždíme mimo Zlín na různý teambuilding.
  • Protože se všichni neustále zdokonalujeme v nových světových technologiích – jsme IN.
Karolina

Karolina

Personalistka

Zaujala tě některá pozice?

Domluv si kafe s Kájou nebo Jíťou.