Pasivní domy

/divize
Co děláme v divizi Pasivní domy

Naše divize se skládá ze dvou základních oddělení – výroby betonových prefabrikovaných panelů a oddělení pasivních domů. Společnými silami vyrábíme, stavíme a prodáváme bydlení 21. století. Na prvním místě je spokojený zákazník, který si užívá všech možností moderního bydlení.  

Náš tým

Pasivní domy

Ředitel divize řídí a plánuje jednotlivé projekty, zastřešuje a udává směr. Osobitou tvář našich projektů pak odhalí expert na 3D vizualizace. Projekťáci koordinují samotnou výstavbu a 3D vizualizace převádí do reality. O prodej hotových produktů se stará obchodní manažer – vyhledává lokality pro výstavbu a plní sny budoucích zákazníků. Celým tímto procesem je provází administrativní pracovnice, která zpracovává agendu a pomáhá kolegům, s čím je třeba. Vždy s úsměvem na rtech. Bez ní by to prostě nefungovalo.

Panelárna Hulín

Součástí této divize je samotná výroba, která zhotovuje prefabrikované panely na našem odloučeném pracovišti v Hulíně. Pánové jsou to zruční a je na ně spoleh. O provoz a plnění plánu se stará plánovač výroby, který je před ostatními o krok napřed. A nechybí tady ani administrativní zázemí.  Na starost má nejen „papírování“, ale i spokojenost všech zúčastněných.

Proč pracovat u nás

  • Protože máme skvělý kolektiv – navzájem si pomáháme a často v kanceláři vtipkujeme!
  • Protože několikrát ročně vyjíždíme mimo Zlín na různý teambuilding.
  • Protože se všichni neustále zdokonalujeme v nových světových technologiích – jsme IN.
Volné pozice v divizi Pasivní domy

Zedník

Hledáme pracovníky na zednické práce, kteří by navazovali na naše dva týmy, jenž se věnují stavbě...

Veronika

Veronika

HR manažerka

Karolina

Karolina

Personalistka

Zaujala tě některá pozice?

Domluv si kafe s Verčou nebo Kájou.