E-business

/divize
Co děláme v divizi E-business

Náplní práce naší divize je nákup a prodej zboží v rámci několika námi provozovaných e-shopů – Patro.cz, Digiboss.cz, Knihy.cz, Lypo.cz, Outdoor-shop.czSportilo.cz a nově také Hračkynainternetu.cz.

Naším nejznámějším e-shopem je právě Patro.cz s více než 21 letou tradicí. Je tedy možné, že je Patro.cz starší než ty 😉. Nám ale nezáleží na tom, jestli jsi mlaďoch nebo zkušený harcovník, uplatnit se u nás může každý týmový hráč!

Provozovat více e-shopů s tak širokou nabídkou zboží (přes 300 000 položek) není lehká věc. Celá naše divize se proto dělí na jednotlivá oddělení:

Skladová logistika

příjem, skladování a expedice zboží – klasické balíky a zboží na paletách (zabránit aplikaci Murphyho zákona: „Pokud je expedovaný výrobek částečně ze skla, pak se určitě rozbije :D“).

Reklamace

odstoupení od kupní smlouvy a reklamace zboží, ať už v záruční nebo po záruční lhůtě (aneb „jak dlouho to bude trvat?“).

Obchod

nákup a prodej zboží – tedy komunikace jak s dodavateli, tak se zákazníky (v ideálním případě vše rychle, levně a dodáno včera :D).

Klientské centrum

příjem a řešení přání i problémů našich zákazníků (hlavně zůstat milý za všech okolností).

Vývoj

programování a vývoj správy a funkcí jednotlivých e-shopů (systém nazýváme BlackBox, protože nikdo neví, jak funguje a programátoři nám to nechtějí říct). 

Osobní odběr a pobočky

výdej zboží, příjem reklamací na pobočkách Zlín, Uherské Hradiště a Brno (usmívat se a mávat, hlavně mávat).

Náš tým

Chod naší divize zajišťuje tým kolegů, který je v centrále NWT a.s. ve Zlíně rozprostřen přes několik pater. Sklad je v přízemí. Reklamace najdete ve 2. patře a mozek naší divize společně s ředitelem v 5. patře. Naše práce je velmi různorodá, často namáhavá a je třeba být skutečně odolný proti stresu. 

Proč pracovat u nás
  • Lákají tě výzvy, vysoké tempo a umíš řešit problémy.
  • Skleněné stěny se ti líbí více než ty klasické. 
Karolina

Karolina

Personalistka

Zaujala tě některá pozice?

Domluv si kafe s Kájou nebo Jíťou.