E-business

/divize
Co děláme v divizi E-business

Náplní práce naší divize je nákup a prodej zboží v rámci několika námi provozovaných e-shopů – Patro.cz, Digiboss.cz, Knihy.cz, Lypo.cz, Outdoor-shop.czSportilo.cz a nově také Hračkynainternetu.cz.

Naším nejznámějším e-shopem je právě Patro.cz s více než 21 letou tradicí. Je tedy možné, že je Patro.cz starší než ty 😉. Nám ale nezáleží na tom, jestli jsi mlaďoch nebo zkušený harcovník, uplatnit se u nás může každý týmový hráč!

Provozovat více e-shopů s tak širokou nabídkou zboží (přes 300 000 položek) není lehká věc. Celá naše divize se proto dělí na jednotlivá oddělení:

Skladová logistika

příjem, skladování a expedice zboží – klasické balíky a zboží na paletách (zabránit aplikaci Murphyho zákona: „Pokud je expedovaný výrobek částečně ze skla, pak se určitě rozbije :D“).

Reklamace

odstoupení od kupní smlouvy a reklamace zboží, ať už v záruční nebo po záruční lhůtě (aneb „jak dlouho to bude trvat?“).

Obchod

nákup a prodej zboží – tedy komunikace jak s dodavateli, tak se zákazníky (v ideálním případě vše rychle, levně a dodáno včera :D).

Klientské centrum

příjem a řešení přání i problémů našich zákazníků (hlavně zůstat milý za všech okolností).

Vývoj

programování a vývoj správy a funkcí jednotlivých e-shopů (systém nazýváme BlackBox, protože nikdo neví, jak funguje a programátoři nám to nechtějí říct). 

Osobní odběr a pobočky

výdej zboží, příjem reklamací na pobočkách Zlín, Uherské Hradiště a Brno (usmívat se a mávat, hlavně mávat).

Náš tým

Chod naší divize zajišťuje tým kolegů, který je v centrále NWT a.s. ve Zlíně rozprostřen přes několik pater. Sklad je v přízemí. Reklamace najdete ve 2. patře a mozek naší divize společně s ředitelem v 5. patře. Naše práce je velmi různorodá, často namáhavá a je třeba být skutečně odolný proti stresu. 

Proč pracovat u nás
  • Lákají tě výzvy, vysoké tempo a umíš řešit problémy.
  • Skleněné stěny se ti líbí více než ty klasické. 
Volné pozice v divizi E-business

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Veronika

Veronika

HR manažerka

Karolina

Karolina

Personalistka

Zaujala tě některá pozice?

Domluv si kafe s Verčou nebo Kájou.