Prodavač/ka na prodejně

Hledáme nového parťáka k nám na prodejnu a výdejnu zboží z e-shopu Digiboss.cz a Patro.cz.

Náplň práce:

  • Aktivní komunikace se zákazníkem
  • Obsluha zákazníků na prodejně
  • Výdej objednávek
  • Příjem reklamací
  • Práce se zbožím – příjem, kontrola a doplňování

Požadavky:

  • Jelikož převážnou část práce tvoří komunikace se zákazníkem - nesmí tě dotazy zákazníků začít štvát. Sice je to ohraný slogan, ale opravdu jsme tady na prodejně pro ně!
  • Nechceme se zákazníky vést jen prázdné řeči - když se zeptají na nějaký produkt nebo doporučení, měl bys jím být schopný/á duchaplně odpovědět. Proto je vítaný základní přehled v produktech na trhu nebo alespoň mít zájem a chuť si tento přehled udělat.
  • Je nezbytná práce v informačním systému, tudíž práce s PC a produkty MS Office nutná.

Nabízíme:

  • Kompletní zaškolení v procesech
  • Hlavní pracovní poměr v jednosměnném provozu
  • Jistotu dlouhodobé práce
  • Firemní benefity (příspěvek na stravování, volání a internet za zvýhodněné ceny, zvýhodněné finanční produkty, Cafeteria systém, telefon k užívaní, vzdělávací systém, zvýhodněné ceny el. energií a plynu, licence Office 365)

Místo výkonu práce: BRNO

Pokud máš o tuto pozici zájem, pošli svůj životopis na email karolina.kvasnicova@nwt.cz.

Pokud máte zájem o tuto pozici musíte být zaregistrován a přihlášen.

Přidáno: 23. října 2019 14:09:34

Název NWT a.s.
Sídlo společnosti

Forma Zaměstnavatel
Typ Akciová společnost