Projektový manažer TZB

Máš volné ruce a rád je přidáš k těm našim? Chceš se s námi podílet na realizaci zajímavých projektů? Jsi zodpovědný a dá se na tebe spolehnout?

Co bude Tvou pracovní náplní?

Budeš mít odpovědnost za koordinaci dodávky TZB profesí a za provedení dle projektové dokumentace. Jednou z hlavních činností bude hlídání rozpočtu projektu a řešení operativních požadavků. Samozřejmostí bude také zodpovědnost za funkčnost instalovaných systémů, evidence dodavatelů, pracovníků a materiálu. Důležitá je také spolupráce se stavbyvedoucími, investory a manažerem, který zodpovídá za celý projekt.

Co od Tebe požadujeme?

Jelikož je tento obor specifický, požadujeme praxi v oblasti TZB. Na této pozici je potřeba osoba komunikativní, samostatná a flexibilní. Také by měla mít reprezentativní vystupování a jednání a umět si dobře organizovat čas. Výhodou je také znalost čtení projektové dokumentace.

Co Ti můžeme nabídnout?

Hlavní pracovní poměr, jistotu dlouhodobé práce, zodpovědnou a samostatnou pozici, prostor pro profesní a osobnostní růst. Svým zaměstnancům nabízíme i několik možností benefitů - příspěvek na stravování, volání a internet za zvýhodněné ceny, zvýhodněné finanční produkty, Cafeteria systém, firemní produkty za zvýhodněné ceny, telefon a notebook k užívaní, vzdělávací systém, zvýhodněné ceny el. energií a plynu, licence Office 365)

V případě zájmu pošli životopis na email karolina.kvasnicova@nwt.cz.

Pokud máte zájem o tuto pozici musíte být zaregistrován a přihlášen.

Přidáno: 1. října 2019 17:06:35

Název NWT a.s.
Sídlo společnosti

Forma Zaměstnavatel
Typ Akciová společnost