Rozpočtář elektromontážních dodávek

Už Tě tolik nebaví courat po stavbách a radši by ses usadil v teple kanceláře? Rád svoje zkušenosti předáš čerstvým absolventům?
Společnost NWT a.s. hledá nové pracovníky do svého obchodního týmu.

Kdo jsme?

Je velmi těžké charakterizovat naši firmu jedním produktem nebo službou. Pouštíme se do všeho, co nám dává smysl a co nás baví. My jsme z divize Elektro, kde fungujeme již 15 let. Máme zde kluky, kteří to s námi po celou tu dobu táhnou i nové týmové hráče a všichni se těší na novou posilu. Jsi to právě TY?

Koho hledáme?

Moc rádi mezi sebou uvidíme člověka, co má zájem se realizovat v oboru elektro. Chceme do svého týmu další zkušené matadory, kteří skvěle doplní náš tým.

Náplň práce:

  • Zpracování nabídek v rámci stavební přípravy realizačních zakázek
  • Předávání zkušeností mladému týmu
  • Vedení jednání s objednateli
  • Hledání nových technických řešení
  • Tvorba výkazu výměr a doplňování položkového rozpočtu (s kontrolou funkčnosti)
  • Kontrola správnosti cen stavebních materiálů a prací
  • Komunikace s našimi dodavateli a objednateli
  • Účast na technicko - obchodních jednáních
  • A spoustu dalšího...

Nabízíme:

  • Kompletní zaškolení v procesech
  • Účast na zajímavých zakázkách
  • Jistotu dlouhodobé práce
  • Firemní benefity (příspěvek na stravování, volání a internet za zvýhodněné ceny, zvýhodněné finanční produkty, Cafeteria systém, telefon k užívaní, vzdělávací systém, zvýhodněné ceny el. energií a plynu, licence Office 365

Zaujala Tě nabídka? Nejsi si jist naší nabídkou, nebo je tu málo informací? Napiš nám, domluvíme si setkání a přátelsky si spolu popovídáme o naší možné budoucí spolupráci a nastínění možného kariérního vývoje.

Pošli svůj životopis na email karolina.kvasnicova@nwt.cz.

Pokud máte zájem o tuto pozici musíte být zaregistrován a přihlášen.

Přidáno: 12. září 2019 16:53:04

Název NWT a.s.
Sídlo společnosti

Forma Zaměstnavatel
Typ Akciová společnost