Skladník

Pro naši společnost NWT a.s. hledáme šikovného a pracovitého zaměstnance na pozici Skladník na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

  • Převzetí zboží od dopravce, kontrola počtu zásilek, kontrola nepoškozenosti zásilek
  • Příjem zboží, kontrola správně dodaného zboží.
  • Naskladnění zboží, opatření štítkem s popisem produktu a ID produktu
  • Umístění výrobku do příslušné lokace
  • Výdej zboží se skladu, práce se čtečkou
  • Předání zboží dopravci, koncovému zákazníkovi na osobní odběr

Požadavky:

  • Výuční list nebo SŠ
  • Samostatnost, vysoké pracovní nasazení
  • Schopnost nadhledu
  • Obecné znalosti zboží, základní znalost práce s PC
  • Pečlivost a odpovědnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Výhodou řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Kompletní zaškolení v procesech
  • Hlavní pracovní poměr v jednosměnném provozu
  • Jistotu dlouhodobé práce
  • Profesní a osobnostní růst v dynamické společnosti
  • Firemní benefity (příspěvek na stravování, volání a internet za zvýhodněné ceny, zvýhodněné finanční produkty, cafeterie systém, firemní produkty za zvýhodněné ceny, telefon k užívaní, vzdělávací systém, zvýhodněné ceny el. energií a plynu, licence Office 365)

Životopisy prosím zasílejte na e-mail: karolina.kvasnicova@nwt.cz.

Pokud máte zájem o tuto pozici musíte být zaregistrován a přihlášen.

Přidáno: 3. července 2019 15:57:40

Název NWT a.s.
Sídlo společnosti

Forma Zaměstnavatel
Typ Akciová společnost