Projektový manažer

Máš volné ruce a rád je přidáš k těm našim? Chceš se s námi podílet na realizaci zajímavých projektů? Jsi zodpovědný a dá se na tebe spolehnout?

Co bude Tvou pracovní náplní?

Budeš mít odpovědnost za dodržování harmonogramu projektu a za provedení dle projektové dokumentace. Jednou z hlavních činností bude hlídání rozpočtu projektu a řešení operativních požadavků. Samozřejmostí bude také účast na kontrolních dnech, vedení stavebního deníku, evidence dodavatelů, pracovníků a materiálu. Součástí je také konečné předání projektu vč. dokumentace investorovi.

Co od Tebe požadujeme?

Jelikož je tento obor specifický, požadujeme vzdělání nebo praxi v oboru elektro nebo stavebnictví. Na této pozici je potřeba osoba komunikativní, samostatná a flexibilní. Také by měla mít reprezentativní vystupování a jednání a umět si dobře organizovat čas. Výhodou je také znalost čtení projektové dokumentace.

Co Ti můžeme nabídnout?

Hlavní pracovní poměr, jistotu dlouhodobé práce, zodpovědnou a samostatnou pozici, prostor pro profesní a osobnostní růst. Svým zaměstnancům nabízíme i několik možností benefitů - příspěvek na stravování, volání a internet za zvýhodněné ceny, zvýhodněné finanční produkty, Cafeteria systém, firemní produkty za zvýhodněné ceny, telefon a notebook k užívaní, vzdělávací systém, zvýhodněné ceny el. energií a plynu, licence Office 365)

Pokud budeš mít o tuto pozici zájem pošli svůj životopis na email karolina.kvasnicova@nwt.cz.

Pokud máte zájem o tuto pozici musíte být zaregistrován a přihlášen.

Přidáno: 24. června 2019 16:14:11

Název NWT a.s.
Sídlo společnosti

Forma Zaměstnavatel
Typ Akciová společnost