Servisní technik

Chceš poznávat nejnovější technologie v energetice? Nebaví tě monotónní práce a sezení v kanceláři? Pak ti můžeme nabídnout práci přímo pro Tebe.

Náplň práce:

  • Efektivní práce na zakázkách pod vedením projektového manažera
  • Koordinace preventivních servisních prací a běžné údržby
  • Koordinace odstraňování závad a havárií
  • Působnost v rámci EU
  • Servis obnovitelných zdrojů

Požadujeme:

  • Spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
  • Manuální zručnost
  • Odolnost vůči stresu
  • Vyhlášku 50
  • Anglický jazyk B2
  • Praxi v oboru
  • Chuť pracovat a učit se nové věci
  • Řidičský průkaz skupiny B (E výhodou)
  • Platný svářečský průkaz výhodou

Co nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Jistota dlouhodobé práce
  • Profesní i osobnostní růst v dynamické společnosti
  • Nástup možný ihned
  • Firemní benefity (příspěvek na stravování, volání a internet za zvýhodněné ceny, zvýhodněné finanční produkty, Cafeteria systém, firemní produkty za zvýhodněné ceny, telefon, notebook a vozidlo, vzdělávací systém, zvýhodněné ceny el. energií a plynu, licence Office 365, příjemný kolektiv)

Pokud Tě tato nabídka zaujala, pošli svůj životopis na email karolina.kvasnicova@nwt.cz.

Pokud máte zájem o tuto pozici musíte být zaregistrován a přihlášen.

Přidáno: 27. března 2019 8:50:57

Název NWT a.s.
Sídlo společnosti

Forma Zaměstnavatel
Typ Akciová společnost