Operátor/ka výroby

Říká Ti něco 3Dtisk? Chceš pracovat ve firmě, která je úspěšná i za velkou louží? Neváhej a přidej se k nám. Momentálně potřebujeme obsadit pozici Operátor výroby, která je vhodná pro muže i ženy.

Jaká bude náplň práce?

  • Obsluha linky vyrábějící naše produkty
  • Spolupráce s kolegy na směně

Co požadujeme?

  • Spolehlivost a samostatnost
  • Manuální zručnost
  • Chuť pracovat a učit se nové věci

Co nabízíme?

  • Hlavní pracovní poměr (nepřetržitý provoz)
  • Jistotu dlouhodobé práce
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Firemní benefity (příspěvek na stravování, Cafeteria systém, firemní akce)

Pokud Tě tato nabídka práce zaujala, zašli svůj životopis na email karolina.kvasnicova@nwt.cz.

Pokud máte zájem o tuto pozici musíte být zaregistrován a přihlášen.

Přidáno: 27. března 2019 9:45:32

Název Fillamentum Manufacturing Czech s.r.o.
Sídlo společnosti Hulín
Nám. Míru 1217
768 24
Forma Zaměstnavatel
Typ Společnost s ručením omezeným
Společnost Fillamentum Manufacturing Czech s.r.o. vznikla v roce 2011 jako projekt plastikářské firmy zaměřené na výrobu extrudovaných hadic, trubek a profilů z polymerních materiálů. Společnost Fillamentum Manufacturing Czech s.r.o. je společným projektem holdingu NWT a fyzických osob a je vyústěním systematické podpory a rozvoje nových projektů z technologické oblasti.