Instalatér/Elektrikář

Náplň práce:

  • Topenářské, instalatérské a elektrikářské práce na interních zakázkách.
  • Samostatná práce na zakázkách pod vedením projektového manažera.

Požadujeme:

  • Trestní bezúhonnost
  • Praxi v oboru
  • Spolehlivost
  • Chuť pracovat a učit se nové věci
  • Řidičský průkaz skupiny B (E výhodou)
  • Platný svářečský průkaz výhodou

Co nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr
  • Jistota dlouhodobé práce
  • Profesní a osobnostní růst v dynamické společnosti
  • Firemní benefity (příspěvek na stravování, volání a internet za zvýhodněné ceny, zvýhodněné finanční produkty, Cafeteria systém, firemní produkty za zvýhodněné ceny, telefon, notebook a vozidlo k užívaní, vzdělávací systém, zvýhodněné ceny el. energií a plynu, licence Office 365)

V případě zájmu zašli svůj životopis na email karolina.kvasnicova@nwt.cz.

Pokud máte zájem o tuto pozici musíte být zaregistrován a přihlášen.

Přidáno: 19. února 2019 16:28:42

Název NWT a.s.
Sídlo společnosti

Forma Zaměstnavatel
Typ Akciová společnost